Учасники

23-24 вересня запрошуємо Вас на АI Ukraine 2017 - IV Міжнародну конференцію щодо практичного застосування штучного інтелекту і Data Science.

@Конференція АI Ukraine - одна з найбільших спеціалізованих конференцій по Data Science, Machine Learning, Big Data і Artificial Intelligence в Європі з двома паралельними потоками, дискусійною панеллю і більш ніж 30-ю доповідями. Серед спікерів конференції: вчені з міжнародним досвідом, учасники науково-дослідних проектів, Data Scientists і Machine Learning інженери.

 

Ми поговоримо про перспективи застосування штучного інтелекту у вирішенні глобальних проблем людства, дізнаємося нові підходи і застосування Data Science в бізнес-проектах, окремо зупинимося на алгоритмах машинного навчання, комп'ютерного зору, обробки текстів, а також обговоримо результати впровадження Data Science на реальних прикладах.

 

На конференції торкнемося теми з різних областей Data Science, наприклад:

глибоке навчання нейронних мереж (Deep Learning);

комп'ютерний зір (Computer Vision);

обробка природної мови (Natural Language Processing) і тематичне моделювання (Topic Modeling);

рекомендаційні системи;

використання великих об’ємів даних і предиктивної аналітики;

використання Machine Learning у біоінформатиці;

Big Data інструменти: Hadoop, Spark та ін;

застосування Data Science у бізнесі.

 

Крім запису всіх доповідей, учасників чекає панельна дискусія, кейси, обмін досвідом, нетворкінг.

Конференція буде цікава для: Data Scientists, Machine Learning і Big Data розробників, BI інженерів, solution architects, бізнес-аналітиків і аналітиків даних, DB Architects, business owners, CEO, CTO, R & D фахівців і дослідників.

Організатор: «AltexSoft» - компанія-розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на технологічному консалтингу, процесуальній та доменній експертизі.

Місце проведення: Харків, «Radmir-Expohall».

 

Детальніше на офіційному сайті конференції: https://aiukraine.com/

До зустрічі на АI Ukraine 2017!

Знижка 7% за промокодом itukraine