Учасники

Data Science – це набір фундаментальних принципів, які забезпечують здобуття необхідної інформації та знань з даних, використовуючи техніки з різних сфер, наприклад, статистики та машинного навчання. Сучасні бізнес-проекти у першу чергу розглядають саме аналіз даних як основу для прийняття рішень, а тому Data Science – один з найважливіших компонентів для компаній, що займаються Hi-Tech та розробкою ІТ-продуктів.

Мета нашого триденного воркшопу – навчитися вирішувати проблеми бізнесу, використовуючи аналітику даних. Ми пропонуємо усім, хто хоче конкурувати на міжнародному ринку праці у сфері Data Science та досягати успіху у веденні власних проектів та стартапів, навчитися основним поняттям та алгоритмам цієї науки для компетентного управління даними.

Спікером воркшопу виступить д-р Елан Сассон, ізраїльський підприємець, викладач та спеціаліст з Data Science та бізнес-аналітики. Він поділиться досвідом своєї країни та власними порадами щодо побудови комунікації у сфері даних та розповість, як імплементувати ці знання в українських реаліях.

Під час воркшопу відбудуться два майстер-класи:

  1. Case study “Як організувати підрозділ Data science у компанії” покаже на особистому прикладі Олег Волошко, керівник відділу аналітичних продуктів Big Data у Київстар.  
  2. Від Sigma Software виступить програмний архітектор Борис Трофімов та розкриє більш детально напрямок “Data Engineering”

В ході виступів будуть розглянуті такі тези:

  • Базова методологія
  • Розуміння даних та інженерія
  • Розвідочний аналіз даних (EDA)
  • Попередня обробка даних
  • Прогностична аналітика та класифікація
  • Кластеризація (від k-значень до ієрархічної кластеризації)
  • Введення в глибинне навчання та посилене навчання

Воркшоп призначений для IT-розробників, діджітал-маркетологів, СТО та бізнес-аналітиків, які роблять перші кроки у data science, інтелектуальному аналізі даних та машинному навчанні. Надасть навички, необхідні для того, щоб стати продуктивним data scientist-ом у цій області. Навчальна програма включає такі теми, як алгоритми та методи інтелектуального аналізу даних. Він підходить для людей, що планують займатися наукою про дані та аналітикою даних, призначений для людей з інженерною/науковою освітою та з soft skills у програмуванні та статистиці. Воркшоп не включає навчання програмуванню.

Спікери воркшопуЕлан Сассон
Ізраїльський підприємець, генеральний директор Data Science Group

Доктор наук у сфері інформаційних систем за профілем «Оцінка технології моделювання за допомогою карт знань: текстова розмітка та тимчасове знаходження тенденцій у Інтернеті». За сумісництвом викладає у Tel Aviv University Recanati School of Management (MBA) та на інженерному факультеті (магістратура). Д-р Сассон є членом керівничого комітету у Тель-Авівському університеті – лабораторії ШІ, машинного навчання та аналітики. Д-р Сассон – підприємець у сфері високих технологій, що добре зарекомендував себе як виконавчий директор з 27-річним досвідом розробки продуктів IT / IS, програмних проектів та управління стартапами у Ізраїлі та за кордоном. У теперішній час він працює у радах деяких високотехнологічних компаній, та являється генеральним директором Data Science Group у Ізраїлі.Олег Волошко
Керівник відділу розробки дата-продуктів в компанії "Київстар"

Після захисту кандидатської дисертації по фізико-математичним наукам, зацікавився аналізом даних та машинним навчанням. В якості Data Science працював у банківській та телекомунікаційній сферах, реалізував проекти в області: кредитування, виявлення шахрайства, маркетингу, ціноутворення.Борис Трофімов
Експерт з Big Data і Java/Scala технологій.

Cпікер від компанії Sigma Software. Має 16 років досвіду в ІТ-індустрії, більш ніж 10 років очолює різні проекти. Також має більше 5 років досвіду в організації та обробці Big Data, а також дата платформ для таких компаній як Verizon/AOL і Collective з вхідними Рейтами >1М подій в секунду. Є співорганізатором та спікером одеських Java і Mobile User Groups. Лектор ОНПУ, постійний спікер на великих українських конференціях.

Стандартна вартість квитків - $600 (до 20 травня – $480). У вартість входить: відвідування усіх активностей та майстер-класів, роздатковий матеріал, кава-брейки та бізнес-ланч Для співробітників IT Асоціації України (як члена наглядової ради DAN.IT education) – $402. Для членів Асоціації – $450

Для відвідування Workshop: Introduction to Data Science необхідний рівень володіння англійською мовою не нижче Intermediate.

Якщо ви зацікавились подією - звертайтесь до контактної особи, Ксенії Столбової з компанії DAN.it за ел. адресою k.stolbova@dan-it.com.ua, або за телефонами ​+38 044 290 22 44 та +38 067 442 13 22.​