Учасники

Хочемо запросити вас на найбільшу тех. подію країни у одну  наймасштабніших у Східіній Європі –  IT Arena 2017 https://itarena.ua/ .  Два роки поспіль ІТ Арену визнають найкращою ІТ подією в Україні. З 29 вересня по 1 жовтня ІТ Арена збере на львівському стадіоні  більше 2000 ІТ експертів, програмістів, керівників ІТ компаній, засновників стартапів та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями.

 

  • Вийняткові Спікери

У попередні роки на конференції виступали доповідачі з компаній як Twitter, Microsoft, IBM, Philips, Google та Facebook. Перші спікери IT Arena 2017 вражають:  

CEO одного з найпотужніших індійський стартапів Jugnoo -  Samar Singla

Tech Evangelist компанії Amazon Web Services Julien Simon

Editor at large of Tech Crunch – Mike Butcher

Global Head at Digital Health Incubation & Innovation у світовій компанії Bayer – Eugene Borukhovich

Знайомтесь із іншими не менш крутими спікерами на сайті https://itarena.ua/speakers/

  • Tech Expo

Під час трьох днів ІТ Арени, традиційно відбуватиметься велика виставка новітніх технологічних досягнень Tech Expo. Близько сотні учасників презентуватимуть свої розробки, пристрої, мобільні додатки, роботи, дрони, «розумні прилади», які були створені в Україні.

  • Startup Competition

Цього року на ІТ Арені пройде великий конкурс стартапів Startup Competition, кількість учасників зросте до сотні, зокрема, очікують на велику кількість стартапів з-закордону.

  • Meetups

Третій день конференцій у десятьох закладах у серці самого Львова на Площі Ринок, 1 жовтня протягом цілого дня, з 11:00 до 19:00 відбуватимуться 30 воркшопів та мітапів на найрізноманітніші теми.

  • Futureland Festival

Другий день конференції завершиться масштабним фестивалем електронної музки Futureland  Festival, якаий збере 5000 учасників. Хедлайнером стане легендарний французький дует  Cassius. Минулого року на фестивалі виступив один із сотні кращих діджеїв світу – Netsky.

  • Організатори

Із ростом якості та масштабності самої конференції, щороку також росте команда організаторів конференції ІТ Арена. До Lviv IT Cluster, ELEKS, Startup Depot, LITSцього року приєдналася компанія N-iX.

  • Квитки та промокод

Вже завтра ціна на квитки зростає, тож поспішіть! Використовуйте промокод на 10% знижки: itarena4itukraine

 

Придбати квиток можна тут https://itarena.ua/