Учасники

Світ постійно змінюється. А зміни, що стосуються  ІТ-індустрії, мабуть, є наймасштабнішими і найшвидшими.  Те, що було актуально вчора, вже сьогодні може стати застарілим. Тому якість і рівень знань випускників ІТ спеціальностей вищих навчальних закладів є однією з найважливіших складових успішного розвитку галузі в умовах постійних перетворень.

Асоціація приділяє величезну увагу в своїй роботі реформуванню освіти з метою постійного підвищення якості викладання і адаптації навчальних процесів та програм до реалій бізнесу.

Важливою складовою цього реформування є постійне оновлення (поточного) рівня навичок та компетенцій викладачів.

І цю проблему можливо вирішити тільки через  тісну кооперацію і взаємодію між ІТ-бізнесом та ІТ-освітою.

Проект Teachers Internship, котрий  в пілотному режимі Асоціація ІТ України стартувала в компанії EPAM Systems, та який планується масштабувати з іншими учасниками і партнерами Асоціації, покликаний вирішити проблему відсутності реального досвіду реалізації ІТ проектів у практикуючих викладачів.

На пілотну фазу проекту було подано більше сотні заявок у Києві, Львові, Харкові та Дніпрі.

Після відбору і співбесіди з учасниками до першого етапу проекту були долучені  25 викладачів з більш ніж 10 ВНЗ України. У літній період, найбільш вільний для викладачів, для них будуть проведені серії як технічних воркшопів, так і семінарів стосовно проектного менеджменту та побудови бізнес-процесів великих ІТ корпорацій. Найважливішою складовою Teachers Internship є проектне навантаження для кожного учасника стажування, яке дозволить спробувати себе в ролі розробника, QA інженера, бізнес аналітика і навіть Scrum Master'а.

У заході, приуроченому старту проекту, взяли участь Президент Асоціації ІТ України - Юрій Антонюк та Директор освітніх проектів Асоціації - Оксана Сітнікова.

 У своєму виступі Ю. Антонюк зазначив важливість підтримки освітніх ініціатив великим ІТ бізнесом, підкресливши, що необхідно допомагати тим, хто відкритий до співпраці  та спільного курсу на підвищення якості ІТ освіти в Україні. О.Сітнікова, як автор та ініціатор проекту, висловила подяку компанії EPAM Systems за надання майданчика для реалізації пілотного етапу проекту, а  учасникам за сміливість і бажання рухатися вперед, розвиватися самим і розвивати студентство, заради якого вони працюють і побажала отримати максимум користі упродовж наступних тижнів Teachers Internship.

  

 

Додати новий коментар