Учасники

Спільно з колегами з Офіс ефективного регулювання підготували матеріал про нашу Українську ІТ-індустрію — Зелену книгу “Регулювання ринку розробки програмного забезпечення”

У матеріалі зібрано все, що ви хотіли знати про ІТ в Україні: експортний потенціал галузі, кількість компаній, які працюють в індустрії, проблематика ринку праці та, звичайно, особливості державного регулювання галузі. І головне - у стислій та доступній формі.

 

Приводимо деякі важливі, на нашу думку, тези з Книги:

 

  1. В Україні близько 90% компаній розробки програмного забезпечення (ПЗ) працюють над іноземними замовленнями. Це викликано, насамперед, відсутністю в Україні достатньої кількості підприємств які готові купувати складні рішення у сфері ПЗ.

  2. Загальний об'єм експорту розробки ПЗ різні джерела оцінють по різному. Але всі вони погоджуються в темпах зростання індустрії майже в 3 рази за останні шість років.

  1. Якщо ж порівняти фактичне зростання Української ІТ-індустрії з іншими індустріями, то ми бачимо, що ІТ-індустрія наразі єдина галузь Української економіки що зростає швидкими темпами в Україні. Всі інші індустрії демонструють падіння за останні роки.

  1. За два роки податки сплачені українською ІТ-індустрією виросли майже в два рази.

  1. Приблизна капіталізація підрозділів ІТ-компаній, що працюють в Україні спів значна з великими та широковідомими компаніями традиційних та звичних галузей української економіки.

 

 

Завантажити Зелену книгу та детально ознайомитись з інформацією можна тут > https://goo.gl/zM2BDk

Крім того, вже 19 жовтня у вас буде можливість обговорити дані дослідження разом з власниками бізнесу, топ-менеджерами та представниками органів влади в рамках події IT Future Talks: Ринок розробки програмного забезпечення. Дізнатися більше про подію

Додати новий коментар