Учасники

Засновник Ciklum Торбен Майгаард, який до недавнього часу поєднував три ролі - очолював Раду Директорів, був головним виконавчим директором Ciklum, а також керував відділом продажів компанії - оголосив, що він повністю зосередиться на керівництві Радою Директорів. Його діяльність буде спрямована на стратегію та культуру компанії. Сьогодні пан Майгаард представив Майкла Боустриджа в якості нового виконавчого директора компанії Ciklum. Раніше цього місяця Роберт Кораче приєднався до Ciklum у ролі головного директора з продажів та маркетингу (Chief Revenue Officer).

Майкл Бустрідж є експертом в сфері інформаційних технологій та телекомунікацій. До свого призначення в Ciklum, він працював в таких компаніях, як IBM, Hitachi Data Systems, EDS, British Telecom, Ciber. Зокрема на посаді виконавчого директора компанії Ciber Майкл відповідав за виконання складного плану зі стратегічних змін в компанії. Майкл продовжить брати участь в роботі декількох громадських ініціатив (наприклад ‘xprize’, http://www.xprize.org/about/our-board) та благодійних організацій в ролі члена ради директорів.

"Я дуже пишаюся тим, чого ми вже досягнули за останні 15 років. Ми стали компанією з відмінною культурою та чудовими людьми. Я дуже задоволений управлінською командою Ciklum, і я абсолютно впевнений, що Майкл, як лідер, керований розвитком бізнесу, є правильним вибором для нас", - сказав Торбен Майгаард.

Торбен Майгаард - засновник компанії Ciklum, один із засновників фонду BrainBasket, інвестор в ряд фондів і стартапів, зокрема українських. Ciklum - глобальна IT-аутсорсінгова компанія, з данським корінням, заснована в 2002 році. Сьогодні в Ciklum працюють понад 3000 фахівців в галузі ІТ, які надають клієнтам різноманітні послуги, включаючи розробку програмного забезпечення, тестування

(QA), інноваційні дослідження та їх розробка (R&D), інтернет речей (IoT), роботу з великими даними (Big Data) та інженерний консалтинг. Компанія входить до переліку 100 найкращих аутсорсерів світу Міжнародної Асоціації аутсорсингових професіоналів. Компанія має офіси в Україні, Білорусії, Іспанії, Польші, Пакистані, а також представництва в США, Ізраїлі, Данії, Великобританії, ОАЕ та Швейцарії.

Додати новий коментар