Учасники

EPAM Systems, провідний глобальний розробник цифрових платформ та ПЗ, посів 14 місце у світовому рейтингу компаній, які беруть активну участь у OpenSource проектах на GitHub. Рейтинг враховує відкриті дані GitHub REST АPІ за кількістю співробітників, що є авторами вихідного коду як мінімум у 10 публічних проектах протягом року. За даними InfoWorld, в 2017 році внесок у розвиток OpenSource проектів зробили 585 спеціалістів EPAM.

Компанія підтримує ідею вільного і відкритого ПЗ: нині більш 1300 спкціалістів EPAM розміщують відкритий код на GitHub і вносять більш 61 000 комітів. Серед найпопулярніших доменів слід відзначити Big Data і Embedded, а також такі ключові галузі, як медицина та біотехнології, фінанси й роздрібна торгівля.

«Розвиток OpenSource руху значно вплинув на якість та швидкість розробки ПЗ, оскільки головними драйверами є експерименти та взаємодопомога, - вважає Костянтин Будник, Chief Technologist, Big Data and OpenSource Fellow, EPAM. - Завдяки відкритому доступу до коду, OpenSource проекти змінюють світ технологій за допомогою глобальних та демократичних підходів до інновацій. Ми пишаємося, що EPAM підтримує глобальне OpenSource співтовариство й закликаємо більше 25 000 тисяч наших інженерів бути його активними учасниками».

EPAM регулярно проводить хакатони для клієнтів, партнерів, співробітників та IT-спільноти, активно сприяючи розвитку OpenSource руху.

Докладніше про участь EPAM в OpenSource http://opensource.epam.com
Докладніше про рейтинг GitHub активістів www.infoworld.com/article/3253948/open-source-tools/who-really-contributes-to-open-source.html

Додати новий коментар