Учасники

В рамках групи проектів Join_IT – освітніх ініціатив з популяризації IT серед дітей та підлітків – Асоціація продовжує організовувати низку зустрічей спеціалістів галузі зі школярами загальноосвітніх шкіл по всій країні. 

Наша мета – з перших рук донести до підростаючого покоління всю специфіку роботи в ІТ-індустрії, щоб якомога більше молодих людей приєдналися до ІТ-спільноти та пов’язали своє майбутнє з новітніми технологіями, які вже сьогодні змінюють наш світ.

Цього року профорієнтаційні зустрічі проходять не тільки зі школярами великих міст (Київ, Одеса, Полтава, Львів, Миколаїв, Житомир, Конотоп) але й в сільських школах (Дмитрівка, Нові Петрівці, Вербівка, Пришиб). Школам малих міст та селищ приділено особливу увагу, оскільки, зазвичай, їхні учні не отримують достатньо інформації щодо вступу на ІТ-спеціальності до вишів. 

Для створення цікавого та мотивуючого навчального процесу Асоціація «ІТ України» залучає найкращих лекторів-практиків та найбільш ініціативних викладачів, що підтримують ідею вільного розповсюдження знань серед населення. В цьому нам допомагають Міністерство освіти та науки, державні освітні заклади та міжнародні IT-компанії, чиї експерти залюбки знайомлять дітей з усіма тонкощами роботи програміста.

Цього року до ініціативи приєднались:

  • ISM Ukraine
  • Svitla Systems
  • Persollo Pty
  • Тернопільський ІТ-кластер
  • Конотопський ІТ-кластер

На даний момент зустрічі вже відбуваються і будуть тривати до кінця травня. Відмітимо, що географія та список учасників проекту доповнюються.

Якщо Ви бажаєте приєднатися до команди організаторів ініціативи або ж виступити у якості ментора, будь ласка, зв’яжіться з координатором освітніх проектів Вікторією Збирко за електронною адресою zbyrko@itukraine.org.ua або за телефоном +380 93 142 00 86.

Додати новий коментар