Учасники

Асоціація «Інформаційні технології України», за підтримки Міністерства освіти і науки України та Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, продовжує реалізацію соціального профорієнтаційного проекту для учнів 8-11 класів – Join IT.

Цього року до проекту долучається Фонд BrainBasket  та провідні ІТ-компанії України.

Старт проекту – 13 вересня 2017 року, саме в цей день ми б хотіли відвідати більшість шкіл.

Тривалість проекту: вересень - грудень 2017 року.

Мета проекту –  підвищити інтерес майбутніх абітурієнтів до інформаційних технологій, тим самим забезпечити економічне і технологічне зростання України, відео про наш проект Ви можете переглянути за посиланням: https://goo.gl/Gpbq2Q. 

Лише за весняну хвилю реалізації проекту в 2017 році було відвідано  117 шкіл у 10 містах України, більше 8 тисяч дітей зустрілись із представниками ІТ-індустрії і дізнались, що ІТ – це справді круто!

Запрошуємо Ваш навчальний заклад долучитися до проекту та стати частиною цієї соціальної програми популяризації ІТ галузі серед школярів вашого міста!

План лекції:

  1. Показ мотиваційного відео-ролику (тривалістю до 7хв).
  2. Розповідь про перспективні ІТ спеціальності, сучасні ресурси для самонавчання у сфері комп’ютерних наук, підготовку до ВНЗ.
  3. Розповідь спікера про власний досвід роботи в ІТ компанії (як реалізувати себе та бути конкурентоспроможним спеціалістом)
  4. Відповіді на всі запитання аудиторії. 
Для організації зустрічі необхідна наявність проектора та динаміків.
 

Для участі в даному проекті необхідно зареєструватись за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXRT_jzgHca6XqhzH5OihAi-o5nCma4_4vLznzWLISv6Zolw/viewform

Участь в проекті є безкоштовною. 

 

Додати новий коментар