Учасники

16 вересня 2017 року у Києві відбудеться міжнародна ІТ-конференція IT Weekend Ukraine, організована компанією SoftServe. Головним доповідачем події стане доктор Александер Тайлер, Chief Data Officer компанії Cambridge Analytica.

Cambridge Analytica відіграла важливу роль у здобутті перемоги на президентських виборах та виборах до Конгресу у США. Компанія допомогла Дональду Трампу очолити Білий дім, надавши для його президентської кампанії інформацію, основану на аналізі великих даних. Це стало однією із найзнаковіших перемог у сучасній політичній історії США.

Доктор Александер Тайлер відповідає за технічну експертизу у Cambridge Analytica, що включає дослідження, data science та розробку. Доктор Тайлер має значний досвід у сфері розробки програмного забезпечення і data science. Здобув ступінь доктора наук в області хімічних технологій у Кембриджському університеті, а також ступінь бакалавра технічних наук  в університеті Ньюкасл в Австралії. Раніше працював на посаді Lead Data Scientist у SCL та Research Scientist у Schlumberger.

Виступ доктора Тайлера на IT Weekend Ukraine 2017 буде присвячено могутності big data і психографіки. Він розкаже, як поєднання big data, кількісної психології і таргетованих комунікаційних технологій здатне радикально змінити рекламну індустрію, як ці технології працюють разом і наведе приклади застосування цього нового методу в політиці, бізнесі і соціальній сфері.

Темою цьогорічної конференції IT Weekend Ukraine 2017 стане “Robots & Machines”. Які цифрові трансформації відбуваються вже зараз та що чекає на нас попереду? Світові експерти поділяться практичним досвідом та останніми розробками у напрямках Artificial Intelligence, Virtual i Augmented Reality, Big Data, Data Science, Bots i Machine Learning.

Стежте за новинами конференції на сайті та у Facebook, або пишіть нам на info@itweekend.ua.

Поспішайте зареєструватися та придбати квиток на одну з найграндіозніших ІТ-конференцій року!

 

Додати новий коментар