Учасники

Ми докладаємо усіх зусиль для представлення українського ІТ сектору на міжнародній арені, для чого постійно приймаємо участь у міжнародних  заходах (конференції, конгреси та ін.), проводить презентації ІТ-можливостей України та ін. Участь у міжнародних організаціях дозволяє посилити міжнародний імідж країни та ІТ галузі зокрема, збільшити присутність українських ІТ компаній на зовнішніх ринках, налагодити плідну комунікацію з іноземними структурами та ін.

Асоціація є дійсним членом у впливових міжнародних структурах - Всесвітньому альянсі інформаційних технологій та послуг (WITSA) та Європейській асоціації цифрових технологій (DigitalEurope).

У вересні 2004 року Асоціація "ІТ України" стала повноправним членом Всесвітнього Альянсу Інформаційних Технологій та Послуг (WITSA, від кожної країни може входити тільки одна асоціація). До складу цього об'єднання входять провідні асоціації з 68 країн світу. Члени WITSA займають близько 90% світового ринку інформаційних технологій.

 

 

 

 

Digital Europe репрезентує собою цифрову індустрію високих технологій у Європі. До складу входять найбільші найбільші у світі компанії у сферах IT, телекомунікацій та побутової електроніки та національні асоціації з кожної частини Європи. Учасники DigitalEurope включають 58 корпоративних членів і 37 національних торгових асоціацій з усієї Європи.

 

 

Також у травні 2006 року "ІТ України" вступила в Європейську ІТ Асоціацію (ЕКТА).

 

Асоціація «ІТ України» є повноправним членом Європейської Асоціації Електронної Комерції(EMOTA)

EMOTA - Європейська торгова асоціація, яка представляє всі аспекти дистанційної торгівлі в цілому і електронної комерції зокрема. Від імені своїх асоціацій-членів, EMOTA просуває без бар'єрний єдиний європейський ринок для дистанційної торгівлі.